automobilių apklijavimas mercedes

Profesionalus ir kokybiškas automobilių apklijavimas. Esame šios srities profesionalai todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio sprendimus. Mes ne tik apklijuojame automobilius kliento pageidaujama spalva, bet ir pasiūlome savo, kaip specialistų nuomonę, sukuriame unikalų automobilio išorės dizainą. Stengiamės pabrėžti konkretaus automobilio kėbulo linijas, ieškome būdų kaip paprastą serijinį automobilį padaryti išskirtiniu gatvėje.

Plėvelės automobilių apklijavimui (kokias plėveles naudojame)

Kiekvienas gamintojas turi skirtingų kategorijų (pritaikomumo) plėveles. Pagal gaminimo technologiją, klijus PVC plėvelės skirstomos į keletą rūšių: lietas polimerinės PVC, kalandruotos polimerinės PVC, kalandruotas monomerines PVC.

 • Lietos (cast) polimerinės PVC plėvelės skirtos 3D paviršių apklijavimui (automobilių detalių pilnam apklijavimui, 3D klijavimui). 
 • Kalandruotos polimerinės PVC plėvelės skirtos 2D paviršių apklijavimui (automobilių detalių apklijavimui (lygūs paviršiai), išorinei reklamai, interjerui).
 • Monomerinės PVC plėvelės skirtos 2D lygių paviršių apklijavimui (vidaus reklamai, trumpalaikei lauko reklamai, etiketėms).

Prieš keletą metų atsirado technologijos, leidžiančios nesudėtingai pakeisti automobilio išvaizdą neperdažant kėbulo (apklijuoti (wrap) pigiau, negu dažyti).  Tam naudojamos lietos (cast) polimerinės PVC plėvelės, kurios pagerina klijavimo kokybę ir palengvintų procesą kai kurie gamintojai naudoja “bubble free” klijų technologiją, repozicionuojamus klijus. Tai suteikia klijuotojui pakartotino klijavimo galimybę (plėvelę galima atklijuoti ir klijuoti dar kartą), taip pat nelieka oro burbuliukų (mikro kanalais išsiskirsto į didesnį plotą ir nusistumia į plėvelės kraštus). Klijai aktyvuojami tik stipriai prispaudus, arba per numatytą laiką. Pati plėvelė pagaminta iš labai kokybiško, lieto PVC polimero. Plėvelė liejama keliais sluoksniais (HEXIS Skintac HX30000 plėvelė turi net 3 sluoksnius), tai leidžia išgauti įvairius efektus – spalvos gilumą, gloss metallic efektą, matt metallic efektą, gliterį (blizgutį), besikeičiančias spalvas.

Automobilių apklijavimo plėvele kaina

Automobilio apklijavimo kaina priklauso nuo pasirinktos plėvelės. Kiekvienas plėvelių gamintojas turi skirtingų rūšių (pagal kokybę, klijus, sudėtį). HEXIS (Prancūzija) savo plėveles skirsto į kelias kategorijas:

skintac hx20000HEXIS Skintac HX20000

Lieta (cast) polimerinė plėvelė (2 sluoksnių), nelygių paviršių (3D) spalvos keitimui, pilnam automobilių apklijavimui. Garantija iki 10 metų.

 

 

skintac hx30000

HEXIS Skintac HX30000

Lieta (cast) polimerinė plėvelė (3 sluoksnių), nelygių paviršių (3D) spalvos keitimui, pilnam automobilių apklijavimui. Garantija iki 10 metų.

 

 

HEXIS Suptac S5000suptac s5000

Polimerinė kalandruota plėvelė išorės reklamai, reklamai ant automobilių, lygių paviršių spalvos keitimui. Garantija 5 metai.

 

 

Mūsų rekomendacija

Mes rekomenduojame automobilių klijavimui rinktis tik Suptac (lygiems 2D paviršiams) ir Skintac (nelygiems 3D paviršiams) plėveles iš HEXIS asortimento. Atminkite, kad automobilio apklijavimas kainuoja pažkankamai daug, todėl reikėtų rinktis kokybiškas medžiagas.

Pasitaiko specialistų, kurie siūlo rinktis pigesnes, ne tokias kokybiškas plėveles teigdami, kad neverta mokėti už vardą. Tokie specialistai neįvertina to, kad brokas matysis po pusmečio, ar net ilgesnio laikotarpio. Mes branginame savo klientus, siūlome Jiems tik kokybiškas medžiagas ir technologiškai teisingai atliktą darbą.

automobilių apklijavimas mustang silver

Mūsų privalumai

 • Kokybiškos medžiagos - Dirbame tik su kokybiškomis, tam procesui skirtomis plėvelėmis.
 • Meistrų patirtis - Mūsų meistrai turi ilgalaikę darbo patirtį, nuolat tobulinasi, dalyvauja mokymuose, automobilių apklijavimo čempionatuose.
 • Protingos kainos - Medžiagas perkame tiesiai iš gamintojo, todėl plėvelės klientui nepabrangsta (nereikia mokėti tarpininkams).
 • Greičiau nei dažyti - Automobilio apklijavimas užtrunka 3-5 dienas. Tiek pat laiko paprastai užtrunka paruošti automobilį dažymui.
 • Iškirtinis įvaizdis - Plėvele galima pasiekti tokių efektų, kokių dažymu neišgausite, arba išgausite sumokėję labai brangiai. Siūlome įvairių tekstūrų plėveles (oda, krokodilo oda, karbonas, žvynai). HX30000 serijos plėvelės yra trijų sluoksnių, tai leidžia išgauti ypatingą spalvos gilumą, kelių sluoksnių blizgučio efektą).
 • Galimybė susigrąžinti pirminę išvaizdą - Plėvelę galima nulupti, kai spalva atsibodo arba užsimanėte kitos. Kokybiška plėvelė nepalieka klijų, nepažeidžiamas kėbulas, dažai ir lakas.
 • Apsauginė funkcija - Apklijavę savo naują automobilį plėvele – jį užkonservuojate. Apsaugomas kėbulas (dažai ir lakas) nuo išorės poveikio – UV spindulių, smulkių akmenukų įmušimo, tiesioginio druskų poveikio, smulkaus vandalizmo. Taip pat siūlome skaidrią poliritaninę apsauginę plėvelę automobiliui. Stipri, sunkiai praduriama ypatingai skaidri plėvelė apsaugo kėbulą nuo stiprių įbrėžimų, akmenukų išmušimų ir vandalimo.
 • Mes atsakome už darbų kokybę

Gaila, tačiau pasitaiko atvejų, kai dėl nepakankamos informacijos, žmonės bijo, kad automobilio apklijavimas plėvele gali pažeisti automobilį. Mes naudojame tik kokybiškas medžiagas, nenaudojame Azijos šalyse pagamintų pigesnių plėvelių. Mes nenaudojame klijų pastiprintojų (papildomai fiksuojančių plėvelę kraštuose), dėl kurių kyla papildomų sunkumų nulupant plėvelę. Kada tik panorėję galėsite nulupti plėvelę ir turėti pirminį automobilio vaizdą.

automobilių apklijavimas mustang red

Kodėl geriau klijuoti plėvele negu dažyti automobilį? (apklijavimo plėvele privalumai)

Remontuojate automobilio kėbulą, reikės perdažyti automobilį? Ieškote meistrų, kurie kokybiškai nudažys automobilį? O ar nepamąstėte, kad yra alternatyvų? Gal tokia padėtimi pasinaudoti ir padaryti savo automobilį ypatingu? Verta pamąstyti – dažyti, o gal apklijuoti plėvele?

 • Išskirtinumas. Plėvele galima išgauti tokius efektus, kokių dažais neišdažysi.
 • Terminai. Apklijavimas plėvele užtrunka trumpiau negu dažymas. Nereikia automobilio ardyti, po to surinkti. Neatsiranda bildesių, traškesių dėl perrinkimo.
 • Kaina. Apklijuoti plėvele kainuoja pigiau, negu kokybiškai nudažyti.
 • Likvidumas. Plėvelę nulupsite kada tik panorėję. Tai ypač aktualu spec. transporto parkams, jų likvidumui po eksploatacijos (lengviau parduoti, nereikia perdažyti). Automobilis bus apsaugotas nuo UV ir kitų išorinių poveikių.
 • Šiandienai automobilių apklijavimas pakilo į naują – aukštesnį lygį. Specialistų nuomone, automobilių apklijavimas –  nauja profesionali automobilių dekoro sritis. Apklijavimas PVC plėvele ne tik pakeičia automobilio išvaizdą, bet ir apsaugo kėbulą nuo atmosferos poveikio, korozijos, nestiprių mechaninių pažeidimų (akmenukų, lengvų įbrėžimų).
 • Mes parinksime plėvelę (spalvą/tekstūrą), labiausiai atitinkančią Jūsų poreikius. Mūsų kompetencija leidžia pasirinkti kokybiškiausias medžiagas iš siūlomų rinkoje.Kvalifikuoti atestuoti meistrai apklijuos Jūsų automobilį, preciziškai laikydamiesi technologinių reikalavimų.

automobilių apklijavimas white